Gökçe Doruk Erten

İstanbul doğumlu Gökçe Doruk Erten Galatasaray Lisesi’nin hemen ardından girdiği Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi aldı. Aynı zamanda bir reklam ajansında grafik tasarım yapmaya başladı. Bu işteki başarısının yanı sıra 1994 yılında sanat yönetmeni asistanı olarak çeşitli klip, reklam vb. projeleriyle piyasaya tam anlamıyla girdi. Daha ilk girdiği yıllarda çalışma fırsatını bulduğu Hakan Algül, Ömer Faruk Sorak, Hazım Başaran, Ezel Akay ve Oğuzhan Tercan gibi isimlerle tecrübe kazandı. Geçen onca yıl, kişisel gelişime ve eğitime verdiği önemle kendini profesyonelleştirmesine destek olurken idealizmi, yönetici vasfı ve vizyonel zenginliği sayesinde sektörün birçok yeni yüz ve yeni yetenek kazanmasına zemin sağladı.

Gökçe Doruk Erten, cast direktörü olarak sinema, TV filmi, reklam, dizi senaryolarında yer alacak olan karakterlerin, senarist tarafından belirlenen tahlillere en yakın görünen yeteneği, yapım firmasının kriterleri doğrultusunda piyasadaki tüm menajer, ajans, oyunculuk okulları ve bazen tiyatro kulüplerinden veya spor/sanat okullarından/kurumlarından hatta bazen sokaktan bulduğu adaylardan seçeneklendirerek önermeye ve dayanıklı, hızlı, deneyimli, güler yüzlü ekibiyle bu alanlarda, teknolojisi yüksek hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda sektör deneyimlerini verdiği eğitimlerle paylaşmaktan da keyif alıyor.

Özge Aydoğan

Özge Aydoğan 1993 yılında İstanbul’da doğdu. 2016 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2012-2014 yılları arasında İstanbul Kültür Üniversitesi İKÜSEM Drama Kursu Program Asistanlığı, Tiyatro Topluluğu Asistanlığı ve Başkanlığı, Uluslararası Tiyatro Festivalleri Yönetimi, Ankara Devlet Tiyatrosu Reji Asistanlığı gibi görevleri üstlenerek aktif bir öğrencilik hayatı geçirdi. Profesyonel hayatına 2015 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda Yönetici Asistanlığı ve Basın Yayın Birimi’nde Sanat İletişim Koordinatörlüğü görevleri ile başladı. 2016 yılının ikinci yarısından itibaren 2,5 yıl süre ile Craft Oyunculuk Atölyesi’nden oyunculuk eğitimi aldı. Aynı dönemlerde başladığı Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Sanat Yönetimi Yüksek Lisans Programı’ndan 2021 yılında mezun oldu. 2020 yılında Gökçe Doruk Erten’in ekibine katıldı ve halen GDETEAM’de oyuncu temsilciliği yapmaktadır.

İrem Oysal

İrem Oysal 1993 yılında İstanbul’da doğdu. 2016 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi Lisansüstü Programına katıldı. Öğrencilik yılları boyunca üniversitenin tiyatro topluluğunda aktif olarak yer aldı. 2019 yılında Aytunç Bentürk Dans Akademisi’nde Latin Dansları eğitimine başladı. İktisat bölümündeki öğrenimlerini cebine koyarak sosyal beceri ve aktivitelerinin yolunu izlemeyi seçip 2021 yılında Gökçe Doruk Erten’in ekibine katıldı ve halen GDETEAM’de oyuncu temsilciği yapmaktadır.

Ayşegül Şener

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünün ardından New York Film Akademisi Televizyon Gazeteciliği bölümünü bitirdi. 2010 yılından bu yana köklü PR ajansılarında medya temsilciliği, ardından iki yıl boyunca kurumsal bir şirketin kurumsal iletişim direktörlüğünü yaptı. 2015 yılında kendi adını taşıyan Ayşegül Şener Marka ve İletişim Ajansı ile kurumsal ve global markalara pr ve iletişim danışmanlık hizmetinin yanı sıra, kişisel iletişim alanında oyunculara ise basın danışmanlığı ve stratejik iletişim hizmeti vermeyi sürdürmektedir.